GÖNDER

AYŞEN AHİ GÜVEN TAZELEDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Başkanlığına yeniden Ayşen Ahi seçildi.
Editör
Teknisyen
Yayın
27 Kasım 2023 13:00
Güncelleme
27 Kasım 2023 13:00
Okunma
128


 

Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla 81 ilde oluşturulan TOBB KGK’nın 2023-2027 dönemi seçimleri Gaziantep Sanayi Odası (GSO) meclis salonunda gerçekleştirildi.

Seçim neticesinde TOBB Gaziantep KGK İcra Komitesi üyelerinin oy çokluğu ile mevcut başkan Ayşen Ahi, yeni dönemde de başkan olarak seçildi.

17 kişilik icra komitesinde GSO Yönetim Kurulu Üyesi Melike Yüksel ve Genel Sekreter Yusuf İzzettin İymen’in doğal üye olurken, Eda Coşan ve Burcu Topçuoğlu başkan yardımcıları olarak seçildi.

GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, yaptığı değerlendirmede, “Girişimci kadınlarımızın iş dünyasındaki yerinin her geçen gün daha da arttığını görmek bizleri son derece mutlu ediyor. Bu noktada TOBB Gaziantep KGK’nın büyük başarılara imza attığına bizzat şahit oluyoruz. GSO olarak kadın girişimcilerimize her zaman elimizden gelen desteği verdik. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Yeni dönem icra komitesi seçim sonuçlarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

TOBB GAZİANTEP KGK BAŞKANI AYŞEN AHİ

TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına tekrar seçildiği için onur duyduğunu dile getiren TOBB Gaziantep KGK Başkanı Ayşen Ahi, “Kadın girişimci potansiyelini nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale gelmesi amacıyla birtakım çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz. Kadınlarımızı girişimciliğe teşvik ederek, cesaretlendirerek ve kadınlarımızdaki girişimcilik bilincini artırarak ekonomik özgürlüklerine destek olabilmeyi hedefliyoruz. Yeni dönemimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, beni bu göreve layık gören icra komitemizdeki bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler İcra Komitesi Üyeleri şu isimlerden oluştu;

Asıl üyeler: Ayşen Ahi, Eda Coşan, Burcu Topçuoğlu, Gülcan Elbir, Eda Bostan, Hilal İşsever, Özge Karadağ, Ayşan Kübra Şimşek Bozdoğan, Funda İbili Solak, Sabiha Doğan, Nurhan Anlaroğlu, Ayşegül Özkeleş, Güzide Akıncı, Feride Sevinç Suna Dinç, Doğuş Erbay

Yedek üyeler: İslim Ağrılı Suvat, Kübra Erleblebici, Sema Baharoğlu, Gözde Yılmaz, Hatice Tuba Apa, Ela Barbaros Boyacı, Fatma Aydoğan, Nevin Özkeçeci, Seçil Kömürcü Öğücü, Zehra Deniz, Emine Yağmur, Derya Özkara Güngen, Nur Seda Güler Berk, Dürdane Sencer, Zübeyde Akkuş Bülten

Bir Yorum Bırakın

EN ÇOK OKUNANLAR

Yeni Kimlik Kaç Günde Çıkar, Kaç Günde Gelir?

66 Okunma

Kreşler kapanacak mı, anaokulları ne zaman kapanıyor? Kreşler, anaokulları açılacak mı?

65 Okunma

19 MAYIS ŞAHİNBEY’DE COŞKU İLE KUTLANDI

36 Okunma

OĞUZELİ MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ TEKNİK GEZİ İLE UYGULAMALI EĞİTİM ALDI

36 Okunma

Avrupa’nın En İyi Kadın Oyuncusu Polisgücü’nden Fatma Songül Gültekin

35 Okunma

Umut Yılmaz’ın emekli vatandaşlara 6 bin TL vereceklerini duyurdu

227 Okunma

Türkiye 9 ayda 1 milyon ton makarna ihraç etti

120 Okunma

Enflasyon rakamları açıklandı

118 Okunma

SANKO OKULLARI’NIN YÜZMEDE MİLLİ TAKIM GURURU

109 Okunma

Otizimli Depremzede Çocuklar Bu Kampı Çok Sevdi

109 Okunma

Umut Yılmaz’ın emekli vatandaşlara 6 bin TL vereceklerini duyurdu

516 Okunma

Türkiye 9 ayda 1 milyon ton makarna ihraç etti

385 Okunma

Enflasyon rakamları açıklandı

376 Okunma

Halı İhracatının Yıldızları Ödüllendirildi

358 Okunma

-BAŞKAN ŞAHİN CENEVRE’DE…

354 Okunma

NÖBETÇİ ECZANELER

28 Mayıs 2024 Salı Günü Nöbetçi Eczaneler