ERSİN ATAR’A ÖNEMLİ GÖREV

-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyesi, Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi Ersin Atar, Şehitkamil Belediyesi Büyükşehir İlişkilerinden Sorumlu Koordinatör olarak atandı.
Editör
Gündem Gaziantep
Yayın
2 Temmuz 2024 16:06
Güncelleme
2 Temmuz 2024 16:06


 

 

Atar, bu önemli görevle birlikte Şehitkamil Belediyesi ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesinde ve koordinasyonun sağlanmasında kritik bir rol üstlenecek.

 

Ersin Atar; Şehitkamil Belediyesinin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile ilişkilerini yürütecek ve bu ilişkilerin etkin bir şekilde yönetilmesinden sorumlu olacak. Atar’ın, bu yeni görevle birlikte Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi arasındaki ilişkilerin daha verimli ve etkin bir şekilde yönetilmesi bekleniyor.

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz; Ersin Atar’ın; koordinasyon sağlamak, bilgilendirme yapmak, çalışmaların takibi, imar konuları, iletişimin güçlendirilmesi, temsiliyetin artırılması, gündem maddeleri, rapor ve destek, görüşme ve tanışma organizasyonu, bilgilendirme, çalışma ve destek konularında gibi konularda önemli çalışmalar yürüteceğini söyledi. Başkan Umut Yılmaz, Ersin Atar'ın yeni görevinin, Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi arasındaki iş birliğini daha da güçlendireceğini ve belediyelerin ortak projelerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesine katkı sağlayacağını ifade etti. Başkan Yılmaz, Ersin Atar’a yeni görevinde başarı diledi.

 

YENİ GÖREVİN SORUMLULUKLARI

Ersin Atar, Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile olan ilişkileri güçlendirmek ve koordinasyonu sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalar yürütecek. Atar, Şehitkamil Belediye Başkanı’na, Büyükşehir Belediyesi’nde Şehitkamil ile ilgili gelişen konular, meclis gündemleri ve encümen gündemleri hakkında düzenli bilgi verecek. Ayrıca, Başkan’ın belirttiği projelerin Büyükşehir bünyesinde takibini sağlayacak ve imar konularında bilgilendirmeler yapacak. Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili bürokratları arasında iletişimi güçlendirmek ve işlemlerin hızlandırılmasını sağlamak amacıyla çalışacak Atar, Şehitkamil Belediye Başkanı’nın, Gaziantep Büyükşehir nezdinde temsiliyetini arttırmak için de gerekli çalışmaları yürütecek. Bu bağlamda Ersin Atar, gündem maddelerinin Büyükşehir Belediye Meclisi veya encümenine getirilmesi için de adımlar atacak. Bunun yanı sıra Büyükşehir meclis üyelerinin Şehitkamil Belediye Başkanı ile tanışmaları ve görüşmelerini organize edecek olan Atar, Gaziantep’teki diğer ilçelerle yapılabilecek işbirlikleri konusunda da raporlar sunacak. Bu çalışmalar, Belediye Başkanı’nın yönlendirmeleri doğrultusunda hayata geçirilecek.

 

Kaynak : HABER MERKEZİ

Bir Yorum Bırakın

Popüler Yazılar

BAŞKAN FADILOĞLU, TARİHİ AYDINLATAN 37. VE 38. ESERİ TANITTI

"GAZZE’DE ACİLEN ATEŞKES SAĞLAMNMALI”

Gaziantep hız kesmedi!

5,2 şiddetinde deprem oldu!

CHP'li Öztürkmen: İktidar, Gaziantep'in sesini duymuyor

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR KETEM İLE ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIYOR

5,2 şiddetinde deprem oldu!

Yeni Kimlik Kaç Günde Çıkar, Kaç Günde Gelir?

GTO’DAN “BİLGİ GÜVENLİĞİ” SEMİNERİ

Vali Kemal Çeber’ in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Umut Yılmaz’ın emekli vatandaşlara 6 bin TL vereceklerini duyurdu

Türkiye 9 ayda 1 milyon ton makarna ihraç etti

Enflasyon rakamları açıklandı

SANKO OKULLARI ÖĞRENCİLERİNİN YÜZME BAŞARISI

-BAŞKAN ŞAHİN CENEVRE’DE…

Nöbetçi Eczaneler

16 Temmuz 2024 Salı Günü Nöbetçi Eczaneler