ŞAHİNBEY BELEDİYESİ’DEN ÖĞRENCİLERE 1 MİLYON 268 BİN SPOR AYAKKABISI HEDİYE

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabısı hediye etme geleneğini bu yılda sürdürüyor.
Editör
Gündem Gaziantep
Yayın
24 Haziran 2024 15:01
Güncelleme
24 Haziran 2024 15:02


 

 

Her yıl öğrencilere spor ayakkabısı hediye eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu bu yıl da Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nde öğrencilerle bir araya gelerek hediyelerini verdi. Öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabısı hediye eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu bu yıl 180.000 öğrenciye daha spor ayakkabısı hediye ederken gençlere bu güne kadar toplamda 1.268.000 adet spor ayakkabısı hediye etmiş olacak.

 

“ÖĞRENCİLERİMİZİN SPOR YAPMALARINI İSTİYORUZ”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin her zaman spor yapmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak “Uzun bir eğitim maratonundan sonra gençlerimiz tatili başladı. Özellikle yaz döneminde gençlerimizin spor yapmaları için her yıl onlara spor ayakkabı hediye ediyoruz. Böylelikle öğrencilerimizi spora teşvik etmiş oluyoruz. Şahinbey Belediyesi olarak gençlerimizin ve vatandaşlarımızın spor yapmaları için halı sahalar, basketbol ve voleybol sahaları yaptık. Spor ayakkabısı da ekstra olarak bütün öğrencilerin ihtiyacı. Amacımız öğrencilerimizin hem ihtiyaçlarını karşılamak hem de spora teşvik etmek. Öğrencilerimize karne hediyesi olarak verdiğimiz spor ayakkabılarının dağıtımına başladık. Öğrencilerimize bu yıl 180.000 bin ayakkabı dağıtacağız. Geçmişte dağıttıklarımızla birlikte 1 milyon 268 bin spor ayakkabısını gençlerimize hediye etmiş olacağız” dedi.

 

“23 AYRI NOKTADA DAĞITIM YAPILACAK”

Şahinbey Belediyesi öğrencilere ve velilere büyük kolaylık sağlayarak spor ayakkabısı dağıtımını 23 ayrı noktada randevu ile gerçekleştirecek. Randevular ‘Biz Şahinbeyiz’ uygulaması üzerinden alınabilecek. Dağıtımlar Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nin yanı sıra Akkent Spor Köyü, Yaşar Torun Gençlik Merkezi, Selçuklu Gençlik Merkezi, Karataş Kültür Merkezi (Tahmazoğlu Cami Yanı), Kurbanbaba Gençlik Merkezi, Hasan Celal Güzel Gençlik Merkezi, Şahinbey Spor Ve Eğitim Merkezi(Şelale Park Karşısı), Mimar Sinan G.M, Bozoklar Sosyal Tesisi, Özgecan Hanımlar Yüzme Havuzu Kültür Merkezi (Bayan), Mehmet Akif Ersoy Sosyal Tesisi, Binevler Sosyal Tesisi, Mehmet Tekerlek Sosyal Tesisi, Selahaddin  Eyyubi Sosyal Tesisi, Şehit Polis Taner Cinpolat Sosyal Tesisi, Yunus Emre Sosyal Tesisi, Şehit Cevdet Deniz Özdemir Sosyal Tesisi, Beydilli Hatice Belgin Sosyal Tesisi, Dumlupınar Sosyal Tesisi, Burç Sosyal Tesisi, Boyacı Sosyal Tesisi ve İstiklal Sosyal Tesisi gerçekleştirecek.

Kaynak : HABER MERKEZİ

Bir Yorum Bırakın

Popüler Yazılar

BAŞKAN FADILOĞLU, TARİHİ AYDINLATAN 37. VE 38. ESERİ TANITTI

5,2 şiddetinde deprem oldu!

SANKO Okulları’nın büyük gururu

Erdemoğlu,Gönlü Zengin İş İnsanları listesinde

MEB Özel okullar ne zaman açılacak?

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR KETEM İLE ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIYOR

SANKO Üniversitesi’nde Romatoloji Sempozyumu Düzenlenecek

Yeni Kimlik Kaç Günde Çıkar, Kaç Günde Gelir?

SANKO Okulları’nın büyük gururu

5,2 şiddetinde deprem oldu!

Umut Yılmaz’ın emekli vatandaşlara 6 bin TL vereceklerini duyurdu

Türkiye 9 ayda 1 milyon ton makarna ihraç etti

Enflasyon rakamları açıklandı

SANKO OKULLARI ÖĞRENCİLERİNİN YÜZME BAŞARISI

-BAŞKAN ŞAHİN CENEVRE’DE…

Nöbetçi Eczaneler

16 Temmuz 2024 Salı Günü Nöbetçi Eczaneler