Şehitkamil Belediyespor’da yeni dönem başladı

Şehitkamil Belediyespor’un yeni başkanı, İrfan Karakuzulu oldu. Geçmiş yönetime teşekkür eden ve yeni başkan İrfan Karakuzulu’yu tebrik eden Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, “Ben, yönetime inanıyorum. İrfan Karakuzulu’ya inanıyorum. Teklifimizi kabul ettiği için kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra bizim buradaki görevimiz, yönetime yardımcı olmak.” dedi.
Editör
Gündem Gaziantep
Yayın
13 Haziran 2024 16:42
Güncelleme
13 Haziran 2024 16:42


 

 Şehitkamil Belediyespor Kongresi, Atatürk Kültür ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Önceki dönem Şehitkamil Belediyespor Başkanı Hüseyin Rahmi Açıkkol, 2021-2024 faaliyet raporunu sundu.

 

Kongrede ele alınan 10 madde, oy birliğiyle kabul edilerek karara bağlandı. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından yeni başkanın seçimi yapıldı. Yapılan oylamada İrfan Karakuzulu, oy birliğiyle Şehitkamil Belediyespor’un yeni başkanı olarak seçildi.

 

GEÇMİŞ YÖNETİME TEŞEKKÜR

Başkan Umut Yılmaz, kongre üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, “Değerli kongre üyeleri, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Geçmiş yönetime çok teşekkür ederiz. Sayın Başkanımın çok emeği oldu. Biz ayrılmıyoruz, bize abilik yapacak, sürekli kendisinin kapısını çalacağız.” diyerek, geçmiş yönetime olan minnettarlığını dile getirdi.

 

YENİ HEDEFLER BELİRLENDİ

Başkan Yılmaz, Şehitkamil Belediyespor’un kurucularından olduğunu belirterek, kulübün geleceği için büyük hedefler koyduklarını ifade ederek, “Şu anda Bal Ligi’ndeyiz, doğru. Ama hedefimiz yükseltmek. Buraya gelirken bir söz vermiştik. O sözü yerine getirmek amacımız. İleride inşallah Şehitkamil Belediyespor, Gaziantepspor olarak dönüşür ve tekrardan o özlediğimiz Gaziantepspor’u biz inşallah liglerde, birinciliklerde görürüz.” şeklinde konuştu.

 

SPORUN EHLİNE TESLİM EDİLMESİ

Sporla arasının çok iyi olmadığını itiraf eden Umut Yılmaz, bu nedenle işi uzmanına teslim etmeyi tercih ettiklerini belirterek, “İtiraf edeyim, sporla biraz aram uzak. O zaman işi ehline verelim diye düşündük ve İrfan Karakuzulu’yu yanımıza davet ettik. İrfan Karakuzulu ile oturduk, uzun uzun konuştuk. Her fikre ihtiyacımız var. Ben, yönetime inanıyorum. İrfan Karakuzulu’ya inanıyorum. Teklifimizi kabul ettiği için kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra bizim buradaki görevimiz, yönetime yardımcı olmak.” ifadelerini kaydetti.

 

ALTYAPIYA YATIRIM VE GELECEK VİZYONU

Kulübün sadece bir futbol kulübü olarak kalmayacağını vurgulayan Yılmaz, altyapıya yapılacak yatırımlarla Türkiye’ye sporcu yetiştireceklerini söyledi: Yılmaz, “Bu kulüp, sadece futbol kulübü olmayacak arkadaşlar. Biz buradan Türkiye'ye sporcu yetiştireceğiz. Altyapımızı hemen geliştireceğiz. Altyapımızı inşallah o kadar güzel yerlere geleceğiz ki biz buradan Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe'ye transferler yapmak istiyoruz.” açıklamasını yaptı.

 

Son olarak kongreye katılan herkese teşekkür eden Yılmaz, “Katılımlarınız için çok teşekkür ederim. Bu kongrenin, Şehitkamil Belediyespor’da hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

 

SÖZ VERİYORUM

Şehitkamil Belediyespor İrfan Karakuzulu, kongre üyelerine teşekkür ederek, kulübün başarısını daha da ileriye taşımak için elinden geleni yapacağını kaydetti. İrfan Karakuzulu, “Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.” sözünden hareketle kulübümüzü; gerek bireysel anlamda gerekse takım olarak en üst seviyelere getirmek için şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına, söz veriyorum.” sözlerini kaydetti.

Kaynak : HABER MERKEZİ

Bir Yorum Bırakın

Popüler Yazılar

Avustralya, Halı Sektörü İçin Önemli Bir Pazar

5,2 şiddetinde deprem oldu!

KENTLER ÇOCUKLARINDIR EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

"GAZZE’DE ACİLEN ATEŞKES SAĞLAMNMALI”

Sevda Karaca: Kaçak Beton Tesisi Samandağ’da Çevreye ve Halk Sağlığına Zarar Verecek

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR KETEM İLE ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIYOR

UDMA, 16 AYDA 31 BİNİ AŞKIN MİSAFİR AĞIRLADI!

SANKO Okulları’nın büyük gururu

SANKO Üniversitesi’nde Romatoloji Sempozyumu Düzenlenecek

GTO’DAN “BİLGİ GÜVENLİĞİ” SEMİNERİ

Umut Yılmaz’ın emekli vatandaşlara 6 bin TL vereceklerini duyurdu

Türkiye 9 ayda 1 milyon ton makarna ihraç etti

Enflasyon rakamları açıklandı

SANKO OKULLARI ÖĞRENCİLERİNİN YÜZME BAŞARISI

-BAŞKAN ŞAHİN CENEVRE’DE…

Nöbetçi Eczaneler

16 Temmuz 2024 Salı Günü Nöbetçi Eczaneler