GÖNDER

AYŞEN AHİ GÜVEN TAZELEDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Başkanlığına yeniden Ayşen Ahi seçildi.
Editör
Teknisyen
Yayın
27 Kasım 2023 13:00
Güncelleme
27 Kasım 2023 13:00
Okunma
96


 

Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla 81 ilde oluşturulan TOBB KGK’nın 2023-2027 dönemi seçimleri Gaziantep Sanayi Odası (GSO) meclis salonunda gerçekleştirildi.

Seçim neticesinde TOBB Gaziantep KGK İcra Komitesi üyelerinin oy çokluğu ile mevcut başkan Ayşen Ahi, yeni dönemde de başkan olarak seçildi.

17 kişilik icra komitesinde GSO Yönetim Kurulu Üyesi Melike Yüksel ve Genel Sekreter Yusuf İzzettin İymen’in doğal üye olurken, Eda Coşan ve Burcu Topçuoğlu başkan yardımcıları olarak seçildi.

GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, yaptığı değerlendirmede, “Girişimci kadınlarımızın iş dünyasındaki yerinin her geçen gün daha da arttığını görmek bizleri son derece mutlu ediyor. Bu noktada TOBB Gaziantep KGK’nın büyük başarılara imza attığına bizzat şahit oluyoruz. GSO olarak kadın girişimcilerimize her zaman elimizden gelen desteği verdik. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Yeni dönem icra komitesi seçim sonuçlarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

TOBB GAZİANTEP KGK BAŞKANI AYŞEN AHİ

TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına tekrar seçildiği için onur duyduğunu dile getiren TOBB Gaziantep KGK Başkanı Ayşen Ahi, “Kadın girişimci potansiyelini nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale gelmesi amacıyla birtakım çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz. Kadınlarımızı girişimciliğe teşvik ederek, cesaretlendirerek ve kadınlarımızdaki girişimcilik bilincini artırarak ekonomik özgürlüklerine destek olabilmeyi hedefliyoruz. Yeni dönemimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, beni bu göreve layık gören icra komitemizdeki bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler İcra Komitesi Üyeleri şu isimlerden oluştu;

Asıl üyeler: Ayşen Ahi, Eda Coşan, Burcu Topçuoğlu, Gülcan Elbir, Eda Bostan, Hilal İşsever, Özge Karadağ, Ayşan Kübra Şimşek Bozdoğan, Funda İbili Solak, Sabiha Doğan, Nurhan Anlaroğlu, Ayşegül Özkeleş, Güzide Akıncı, Feride Sevinç Suna Dinç, Doğuş Erbay

Yedek üyeler: İslim Ağrılı Suvat, Kübra Erleblebici, Sema Baharoğlu, Gözde Yılmaz, Hatice Tuba Apa, Ela Barbaros Boyacı, Fatma Aydoğan, Nevin Özkeçeci, Seçil Kömürcü Öğücü, Zehra Deniz, Emine Yağmur, Derya Özkara Güngen, Nur Seda Güler Berk, Dürdane Sencer, Zübeyde Akkuş Bülten

Bir Yorum Bırakın

EN ÇOK OKUNANLAR

Umut Yılmaz’ın emekli vatandaşlara 6 bin TL vereceklerini duyurdu

77 Okunma

Enflasyon rakamları açıklandı

31 Okunma

BAŞKAN ŞAHİN’DEN YEREL SEÇİM SONRASI GAZİANTEP’E TEŞEKKÜR MESAJI

29 Okunma

Eğitimde Yapay Zekâ Uygulamaları Uluslararası Forumu Düzenlenecek

28 Okunma

Bayram Kalbinize Ağır Gelmesin

28 Okunma

Umut Yılmaz’ın emekli vatandaşlara 6 bin TL vereceklerini duyurdu

199 Okunma

BAŞKAN FADILOĞLU, ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

104 Okunma

TEKNOGARAJDA “RAMAZAN GAMECODE CAMP” ETKİNLİĞİYLE KATILIMCILAR, PYTHON DÜNYASINI KEŞFEDİYOR

99 Okunma

Gaziantepli İş İnsanı SANKO Hastanesi’nde Kurtuldu

91 Okunma

ŞAHİNBEY’DE RAMAZAN BİR BAŞKA

88 Okunma

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI 3. GAZİANTEP KARMASI RESİM SERGİSİ

276 Okunma

SANKO OKULLARI ÖĞRENCİLERİNİN YÜZME BAŞARISI

271 Okunma

Halı İhracatının Yıldızları Ödüllendirildi

251 Okunma

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, “Milletimize benzer travmaları yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur!”

247 Okunma

DEPREM BÖLGESİNDEKİ İMALAT SANAYİNİN YOL HARİTASI ANKARA’DA AÇIKLANDI

245 Okunma

NÖBETÇİ ECZANELER

18 Nisan 2024 Perşembe Günü Nöbetçi Eczaneler